Oglądaj transmisję online konferencji #Małopolska lokalna

Zapraszamy do oglądania transmisji online konferencji #Małopolska lokalna.

Konferencja odbywa się w czwartek 7 września 2023 r. w godzinach 10:00-14:00 w Akademii Tarnowskiej w Tarnowie.


Oglądaj transmisję online. Kliknij poniższą planszę, zostaniesz przekierowany na stronę transmisji:


Co stanowi siłę napędową obszarów wiejskich w Małopolsce? Obywatel a ekologia – jakich użyć słów, by przekonać do zmian? Środowisko, gospodarka, a przede wszystkim człowiek – wyzwania dla Małopolski lokalnej. O środowisku – jak komunikować się obrazem? Oto główne wątki, jakie zostaną poruszone podczas konferencji #Małopolska lokalna.

Nasi goście i eksperci zapoznają uczestników z najnowszymi trendami w zakresie komunikacji instytucji z obywatelem w zakresie ekologii (sesje inspiracyjne). Natomiast w dyskusji panelowej poruszą kwestie wyzwań demograficznych, środowiskowych oraz gospodarczych i zmieniającego się w związku z tym charakteru obszarów wiejskich i podmiejskich. 

Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane wyniki badań Małopolskiego Obserwatorium Rozwoju Regionalnego. Będzie też możliwość skorzystania z usług Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich


Zobacz agendę konferencji:

Agenda konferencji


Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego).

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020.