- MORR - https://www.obserwatorium.malopolska.pl -

Debata „Gra o czyste powietrze”

Serdecznie zapraszamy na debatę Gra o czyste powietrze, która odbędzie się
3 kwietnia 2017 roku o godz. 10.30 w Międzynarodowym Centrum Kultury
(Kraków, Rynek Główny 25).

Wśród tematów spotkania znajdą się:

Punktem wyjścia do debaty będzie prezentacja wyników badania opinii mieszkańców Małopolski na temat jakości powietrza w województwie małopolskim, zrealizowanego w 2016 roku przez Zespół Małopolskiego Obserwatorium Rozwoju Regionalnego.

Do udziału w debacie zostały zaproszone osoby aktywnie działające w obywatelskich ruchach antysmogowych, przedstawiciele administracji samorządowej, straży miejskiej oraz osoby ze świata nauki.

Spotkanie poprowadzi redaktor Zbigniew Bartuś.

W drugiej części spotkania zostaną przedstawione sposoby na poprawę jakości powietrza dzięki wsparciu z funduszy europejskich.

Debata będzie drugim spotkaniem organizowanym w ramach cyklu Małopolska. Tworzymy przyszłość, poświęconego kluczowym obszarom rozwoju regionu. Kolejne debaty odbędą się w najbliższych miesiącach.

Debata jest współorganizowana przez Województwo Małopolskie (Zespół Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego) oraz Polska Press Sp. z o. o., wydawcę Gazety Krakowskiej.

Aby zgłosić się na debatę, prosimy o przesłanie potwierdzenia Państwa udziału na adres email: morr@umwm.pl [1], w wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska, instytucji oraz telefonu kontaktowego. W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Obserwatorium,
tel.: 12 29 90 829 lub 12 29 90 692.

Program debaty „Gra o czyste powietrze” [2]