Agnieszka Górniak – kierownik Obserwatorium

e-mail: agnieszka.gorniak@umwm.pl

tel.: 12 630 33 68


Specjaliści ds. badań i analiz

Andrzej Binda – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: andrzej.binda@umwm.pl

tel.: 12 299 06 92

Karolina Fiut – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: karolina.fiut@umwm.pl

tel.: 12 630 35 58

Kinga Krasoń-Pilch – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: kinga.krason-pilch@umwm.pl

tel.: 12 299 06 92

Anna Łobodzińska – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: anna.lobodzinska@umwm.pl

tel.: 12 630 35 58

Rafał Poniewski – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: rafal.poniewski@umwm.pl

tel.: 12 630 35 58

Marcin Węgrzyn – specjalista ds. badań i analiz

e-mail: marcin.wegrzyn@umwm.pl

tel.: 12 299 08 30


Specjaliści ds. promocji i upowszechniania

Aleksandra Chudy – specjalista ds. promocji i upowszechniania

e-mail: aleksandra.chudy@umwm.pl

tel.: 12 299 06 43

Maciej Madej – specjalista ds. promocji i upowszechniania

e-mail: maciej.madej@umwm.pl

tel.: 12 29 90 829

Agnieszka Misiaszek-Wylandowska – specjalista ds. promocji i upowszechniania

e-mail: agnieszka.misiaszek-wylandowska@umwm.pl

tel.: 12 299 08 29


Specjaliści ds. finansów i administracji

Katarzyna Okraska-Niżnik – specjalista ds. finansów i administracji

e-mail: katarzyna.okraska-niznik@umwm.pl

tel.: 12 299 06 73

Renata Kusek – specjalista ds. finansów i administracji

e-mail: renata.kusek@umwm.pl

tel.: 12 299 06 43

  • Badania
  • Promocja
  • Finanse
  • Kobiety
  • Mężczyźni
  • angielski
  • francuski
  • rosyjski
  • niemiecki
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • Politologia
  • Finanse
  • Matematyka
  • Geografia
  • Edytorstwo
  • SPSS
  • Statistica
  • QGis
  • MapViewer
  • Photoshop
  • Corel
  • MS Office
  • Google Docs